Zespół Szkół im.Tadeusza Kościuszki w Zalasiu
 
Strona główna
   

Podział godzin

ZMIANY W PODZIALE GODZIN

Zmiany w podziale godzin na piątek 31 października 2014r.

Nieobecni: p.M.Bień i wolontariusze (kwesta w Krakowie), p.S.Solak, p.A.Nowak

GIMNAZJUM

Klasa Ia

Klasa Ib

Klasa IIab

Klasa IIIa Klasa IIIb

5. j.polski (z wtorku)

7. ----

5,6,7. ----

uczniowie czekający na autobus szkolny idą na lekcje do kl. Ia

1. ------

 

5,6,7. ---- 6,7. ----

Autobus szkolny odjedzie o 13.30.

SZKOŁA

Klasa 1a

Klasa 4

Klasa 5a Klasa 6

religia odwołana

klasa wychodzi ze szkoły o 13.30

2. muzyka

3. świetlica z p.Sęk

5. -----

 

3. zajęcia z p.pedagog

1.  -----

 

Zmiany w podziale godzin na czwartek 30 października 2014r.

Nieobecni:p.S.Solak (zawody powiatowe), p.A.Koster (konkurs), p.A.Nowak

GIMNAZJUM

Klasa Ib Klasa IIab
7. j.polski (z wtorku)

8. ----

SZKOŁA

Klasa 4

Klasa 5a

Klasa 5b Klasa 6

1,2. ----

klasa przychodzi na 9.50

5. plastyka

6. g.wych.

7. ------

 

5. świetlica z p.B.Riess

6, 7. -----

 

Zmiany w podziale godzin na środę 29 października 2014r.

Nieobecni:p.A.Czapla,p.A.Łydek oraz uczniowie k.francuskiego (wyjazd do kina)

GIMNAZJUM

Klasa Ia

Klasa Ib

2.----,
klasa przychodzi na 9.50

4. matematyka z p.Mastalerz

 

SZKOŁA

Klasa 5a

Klasa 5b

Klasa 6
4. zajęcia z p.pedagog/ swietlica z p.Nowak?

1. -----,

klasa przychodzi na 8.50

 

2. świetlica z p.Sęk

3. matemat. przygotowanie do sprawdzianu z p.Lecznar

 

Zmiany w podziale godzin na wtorek 28 października 2014r.

Nieobecni:p.A.Łydek, p.J.Miszuta oraz klasa 2 (finał konkursu w Krakowie)

GIMNAZJUM

Klasa Ia

Klasa Ib

5. muzyka

8.----

4. historia (z czwartku)

 

Zmiany w podziale godzin na poniedziełek 27 października 2014r.

Informacja dla klas IIab i IIIab - sprawdziany z j.polskiego odbędą się zgodnie z ustaleniami.

Zmiany w podziale godzin na piątek 24 października 2014r.

Nieobecni:  p.M.Łytek, A.Łydek,

p.S.Solak (zawody), p.A.Czapla (lekcja 5 i 6 - konkurs)

GIMNAZJUM

Klasa Ia

Klasa Ib

Klasa IIa

Klasa IIb Klasa IIab Klasa IIIb

3. świetlica z p.Kanarkowską

4. matematyka

3. matematyka

4. plastyka (z czwartku)

2,3. ------

 

4. godz. wych
(z wtorku)
1. -------- 2. matematyka (bez zmian)

 

SZKOŁA

Klasa 3

Klasa 4

Klasa 5a Klasa 5b
2. zaj.komp.

3. świetlica z p.E.Mazur

 

5. ----- 6. ------

 

Zmiany w podziale godzin na czwartek 23 października 2014r.

Nieobecni:  p.M.Łytek, p.M.Mastalerz

p.A.Nowak, p.M.Sęk oraz klasy IIab (teatr)

GIMNAZJUM

Klasa Ib

Klasa IIIa

Klasa IIIb

8. -----

(do odrobienia w piątek)

3. świetlica z p.Polok

4.informatyka

5.chemia

6. zaj.techn

7. wos

8.-----

 

4. geografia

5. informat.

6. chemia

7. religia

8. ----

 

SZKOŁA

Klasa 5b

Klasa 6

świetlica dla małych
3. j.polski

 

6,7. ----

7. p.A.Łydek

 

Zmiany w podziale godzin na środę 22 października 2014r.

Nieobecni:  p.M.Łytek, p.M.Mastlerz

GIMNAZJUM

Klasa Ia

Klasa IIa

Klasa IIb

Klasa IIIb

Klasa IIIab

gr.p.Kanarkowskiej

Klasa IIIab

7. j.polski

 

3. zajęcia z p.pedagog

4. świetlica z p.A.Nowak

3. chemia

5. j.angielski przygot. do egzaminu

5. świetlica z p.Sęk

 

Zmiany w podziale godzin na wtorek 21 października 2014r.

Nieobecni: p.E.Gumula-Mazur, p.M.Łytek, p.A.Koster

GIMNAZJUM

Klasa Ia

Klasa Ib

Klasa IIa

Klasa IIb

Klasa IIIa

Klasa IIIb

7. muzyka

8. ----

6. muzyka

7. matematyka

5. świetlica z p.Sęk

8. ----

2. -----

6. matematyka

7. g.wych.

8. -----

3. g.wych.

4. historia

6,7,8. ----

2. matematyka

4. religia

6,7,8. ----

Autobus odjedzie o 14.20.

SZKOŁA

Klasa 4

Klasa 6

3. muzyka

5. muzyka

6. ----

 

Zmiany w podziale godzin na poniedziałek 20 października 2014r.

Nieobecni: p.E.Gumula-Mazur, p.M.Łytek

Klasa Ib gimn. - przychodzi na 10.50, klasa IIIa gimn.- przychodzi na 9.50.

GIMNAZJUM

Klasa Ia

Klasa Ib

Klasa IIa

Klasa IIb

Klasa IIIa

Klasa IIIb

4. świetlica z p.Sęk

2,3. ------

3. świetlica z p.Lecznar

5. świetlica p.Sęk

2. -----

4. świetlica z  p.Solakiem

7. j.angielski z p.Kanarkowską przygotowanie do egzaminu

 

SZKOŁA

Klasa 5a

5. j.polski

 

 

Zmiany w podziale godzin na piątek 17 października 2014r.

Nieobecni: p.J.Miszuta, p.M.Sęk oraz część klasy 2 (konkurs teatralny w Krakowie), p.A.Koster (konferencja w Krzeszowicach),

p.M.Łytek (konkurs - etap rejonowy w Krakowie), p.D.Tekieli oraz wolontariusze z gimnazjum (kwesta w Krakowie)

GIMNAZJUM

Klasa Iab

Gr.p.Tekieli

Klasa IIab

Gr.p.Tekieli

Klasa IIa

Klasa IIb

Klasa IIIab

Gr.p.Tekieli

7.-------

6. --------

 

2,3. -----

4. świetlica z p.Solakiem

3. świetlica z p.Kanarkowską

SZKOŁA

Klasa 2 (część klasy)

Lekcje od 8.00-11.35

Klasa 5b

Klasa 6

świetlica dla małych

1. zaj.komputerowe z p.R.Stachem

2. zajęcia muzyczne z p.G.Palczewską

3. j.angielski

4. zajęcia z edu.ekologicznej

2. j.polski

6. -----

5. j.angielski

6. -----

5. p.A.Łydek

6. p.J.Lecznar

7. p.B.Kanarkowska

Klasy 1-3 o godz. 10.50 na dolnym korytarzu – zajęcia dotyczące edukacji ekologicznej.

 

Zmiany w podziale godzin na czwartek 16 października 2014r.

Nieobecni: p.S.Solak (zawody) - Zbiórka zawodniczek w hali sportowej przy Gimnazjum w Krzeszowicach o godzinie 9:00 (Kadra zawodniczek: Karolina Lis, Karolina Ryszka, Weronika Dudek, Wiktoria Rodzik, Oliwia Kowalska, Iwona Łydek, Klaudia Maciusik, Aleksandra Gąsior, Magdalena Kucharska, Alicja Klita, Julia Kucia, Karolina Fiba)

p.D.Tekieli, p.B.Kołacz oraz klasy IIIab (od lekcji 5 - warsztaty filmowe)

GIMNAZJUM

Klasa Ia

Klasa Ib

Klasa IIa

Klasa IIb

7.-------

6. chemia

8. ------

7. geografia

5. j.polski

 

SZKOŁA

Klasa 4

Klasa 5ab

1,2. ---------

5. wf z p.A.Nowak

 

Zmiany w podziale godzin na środę 15 października 2014r.

Nieobecni: p.S.Solak (zawody) - Wyjazd na zawody organizowany jest busem kursowym. Zbiórka wyznaczonych zawodników w szkole o godzinie 8:00 (Kadra zawodników wyjeżdżających na zawody: Benedykt Bulek, Maciej Godyń, Wiktor Król, Witold Łytek, Grzegorz Polit, Jan Sęk, Łukasz Dębski, Mateusz Kuźma, Bartosz Walkowicz, Szymon Czechowski, Krystian Karbownik, Szymon Setkowicz) 

Grupy wf p.S.Solaka z klas Iab, IIIab - zajęcia z p.Nowak

Klasa 4 - sks na lekcji 1 odwołany, lekcja 4 - świetlica

 

Zmiany w podziale godzin na poniedziałek 13 października 2014r.

Nieobecni:p.A.Koster, p.F.Kołacz oraz klasa 3 (wycieczka)

 

Zmiany w podziale godzin na piątek 10 października 2014r.

Nieobecni: p.M.Mastalerz, p.S.Solak (zawody)

Grupy wf p.S.Solaka z klas Iab, IIIab - zajęcia z p.Nowak
 

GIMNAZJUM

Klasa IIIb

2. -----/ świetlica dla tych którzy przyjdą i przyjadą z p.G.Palczewską

SZKOŁA
Klasa 3
Klasa 4
2. edukacja

 

3. j.angielski

 

Zmiany w podziale godzin na czwartek 9 października 2014r.

Nieobecni: p.M.Mastalerz, p.M.Bień, p.B.Riess, p.R.Wcislak oraz klasy 5ab (wycieczka)

GIMNAZJUM

Klasa Ia

Klasa IIb

Klasa IIIa

Klasa IIIb

5. wf

7,8. -----

4. historia

6. j.polski

3. sprawdzian z matematyki zgodnie z ustaleniami – p.M.Łytek

8. -----

 

SZKOŁA

Klasa 1a

Klasa 1b

Klasa 4

Klasa 6

Świetlica dla małych

4. edukacja

7. ------

5. edukacja

8. -----

6. ------

4. j.angielski

1-3.p.E.Mazur

6. p.D.Tekieli

 

Zmiany w podziale godzin na środę 8 października 2014r.

Nieobecni: p.A.Nowak (zawody, województwo),p.J.Lecznar

GIMNAZJUM

Klasa IIa

6. matematyka z p.M.Mastalerz

Grupy wf p.A.Nowak – zajęcia z p. S.Solakiem

SZKOŁA

Klasa 4

Klasa 5b

Klasa 6

2. matematyka z p.M.Mastalerz

5. j.polski

4. matematyka z p.M.Mastalerz

 

Zmiany w podziale godzin na poniedziałek 6 października 2014r.

Nieobecni: p.A.Czapla, p.B.Kołacz oraz klasy IIab (od lekcji 5) - warsztaty

GIMNAZJUM

Klasa Iab

gr.p.Czapli

Klasa IIIa

Klasa IIIb

Klasa IIIab

gr.p.Czapli

7. zajęcia z wolontariuszem

 

5. j.polski

6. zajęcia z wolontariuszem 8. -------

 

Zmiany w podziale godzin na piątek 3 października 2014r.

Nieobecni: p.J.Lecznar, p.A Nowak (sparing - Tenczynek)

GIMNAZJUM

Klasa IIb

Klasa IIa

3.świetlica z p.Sęk

 

4.świetlica z p.D.Tekieli

 

SZKOŁA

Klasa 5a

Klasa 5b

Klasa 6

1. przyroda

5. świetlica z p.M.Łytek

2. przyroda

 

Zmiany w podziale godzin na czwartek 2 października 2014r.

Nieobecni: p.S.Solak (szkolenie), p.A.Łydek, p.A.Popiołek oraz kl.Iab (teatr)

GIMNAZJUM

Klasa IIa

Klasa IIIb

2. matematyka

6. wos

7. wos

3. informatyka

 

SZKOŁA

Klasa 4

Klasa 5a

Klasa 5ab

Klasa 6

1,2. zajęcia odwołane klasa przychodzi na 9.50

5. religia

4. j.polski

5. wf z p.Nowak

1. zajęcia odwołane, klasa przychodzi na 8.55

 
Zmiany w podziale godzin na środę 1 października 2014r.
Nieobecni: p. A.Nowak, p.M.Sęk (zawody powiatowe - Skawina) 
Grupy wf p.A.Nowak  - zajęcia z p.S.Solakiem
Zmiany w podziale godzin na poniedziałek 29 września 2014r.
Nieobecni:p.A.Łydek (konferencja OKE)

Kółko j.francuskiego (lekcja 1) - zajęcia odwołane.

SZKOŁA
Klasa Ia
Klasa Ib
3. chemia

 

4. świetlica z p.S.Solakiem

Zmiany w podziale godzin na czwartek 25 września 2014r.
Nieobecni: p. A.Nowak (zawody powiatowe - Skawina) 
Zawody powiatowe zostały przesunięte przez organizatorów na 1 października (środa) ze względu na niesprzyjającą pogodę.
SZKOŁA
Klasa 2
Klasa 3

1. edukacja

2. edukacja

3. wf z p.S.Solakiem

4. j.angielski

5. edu. plastyczna z p.D.Tekieli

 

1-5. edukacja

 

 


Zmiany w podziale godzin na środę 24 września 2014r.

 

SZKOŁA
Klasa 2
Klasa 3

 

1. edukacja

2. religia

3. edukacja

4. j.angielski

 

1. religia

2. e.muzyczne

3. edukacja

4. zaj.komp.

 

 

Zmiany w podziale godzin na wtorek 23 września 2014r.
 Nieobecni: p.A.Łydek, p.A.Nowak (zawody)
SZKOŁA
Klasa 5ab

dziewczyny

Klasa 6

 

5,6. zajęcia odwołane

 

4. wf z p.s.Solakiem

 


GIMNAZJUM
Klasa Ia
Klasa Ib 
 Klasa IIb
5.muzyka

8. ------

4. świetlica z p.A.Popiołek 8. ----

 

 

Zmiany w podziale godzin na poniedziałek 22 września 2014r.

Nieobecni: p.M.Sęk, p.S.Solak oraz klasa 4 (wycieczka)

SZKOŁA
Klasa 3
Klasa 5ab

chłopcy

Klasa 6
5. zajęcia odwołane

 

6,7. zajęcia odwołane

 

4. matematyka

6. j.angielski

GIMNAZJUM
Grupy wf p.S.Solaka z klas IIab, IIIab - zajęcia z p.Nowak

 

Zmiany w podziale godzin na środę 17 września 2014r.
Nieobecni: p.A.Nowak, p.M.Sęk, p.S.Solak (zawody Miękinia)
SZKOŁA
Klasa 4
Klasa 5a
Klasa 5b
1.j.polski

4. j.polski

5,6. -------

3.świetlica 3.matematyka
GIMNAZJUM
Klasa Ia
Klasa Ib Klasa IIa

Klasa IIb

Klasa IIIa

Klasa IIIb

2. -----

4. j.polski

5.historia

6.j.polski

 

4. j.polski

5.historia

6.j.polski

7,8. ----------

 

7,8. --------

2.-------

 

2.------
Zmiany w podziale godzin na wtorek 16 września 2014r.
Nieobecni: p.E.Gumula-Mazur (szkolenie), p.A.Nowak (lekcja 8)
SZKOŁA
Klasa 4
Klasa 6 
3.muzyka
5.muzyka

6. ------

GIMNAZJUM
Klasa Ia

Klasa IIb

Klasa IIIa

Klasa IIIb

7. muzyka z Ia

8. --------

2. --------

8. --------

6.świetlica z p.Palczewską

 

4. historia

8. --------


Zmiany w podziale godzin na poniedziałek 15 września 2014r.
Nieobecni: p.E.Gumula-Mazur (szkolenie), p.S.Solak (zawody Krzeszowice)
SZKOŁA
Klasa 3
Klasy 5a

Klasa 5ab

chłopcy

5. -----
5. ----
6,7. -----

GIMNAZJUM
Klasa Ia
Klasy Ib

Klasa IIab Klasa IIIa Klasa IIIb
4. świetlica z p.Miszutą
2,3. ----------
2.
wf z p.Nowak

3. matematyka

4. wf z p.Nowak

3. wf z p.Nowak

7. świetlica - przygotowanie do egzaminu - j.angielski z p.Kanarkowską

Zmiany w podziale godzin na piątek 12 września 2014r.
Nieobecni: p.S.Solak (zawody Krzeszowice)

SZKOŁA
Klasa 3
Klasy 4

2. zaj.z p.F.Kołacz
3. j.angielski
GIMNAZJUM

Grupa wf klasy IIab - zaj. odwołane, grupa przychodzi na 8.55
Grupy wf p.S.Solaka z klas Iab, IIIab - zajęcia z p.Nowak


Zmiany w podziale godzin na czwartek 11 września 2014r.
Nieobecni: p.S.Solak, M.Sęk (zawody Krzeszowice)

SZKOŁA
Klasa 4
Klasy 5ab

gr.p.Solaka
1,2. --------------

Lekcje odwołane,

Klasa przychodzi na 9.50
5. wf z p.A.Nowak